Válcová výkonová zkušebna

Pro koho je určena právě válcová výkonová zkušebna?

  1. V případě jak klasické mechanické úpravy motorů, tak dnes tak populárního „chiptuningu" jsme schopni odměřit výkon motoru před úpravou a samozřejmě i po úpravě. Zákazníkovi takto ve formě protokolu prokážeme nárůst výkonových parametrů. Na protokolu si odečte průběh jak výkonu, tak točivého momentu motoru, event. průběh pasivních odporů.
  2. Již v minulosti nás často navštěvovali motoristé, kteří si nechali udělat úpravu motoru (ať už mechanickou nebo „chiptuning") u jiných úpravců a z nejrůznějších důvodů si chtějí ověřit výkonové parametry slibované úpravcem.
  3. Také v případě koupě staršího vozidla je možné si na válcové zkušebně otestovat stav jeho motoru.
  4. Válcovou výkonovou zkušebnu lze s výhodou použít rovněž pro optimalizaci dodávky paliva, předstihu zážehu atd. u elektronicky řízených motorů s programovatelnou řídící jednotkou - sportovní a závodní automobily. Odpadá tak často velmi nebezpečné testování vozidel v běžném silničním provozu.
  5. Na válcové zkušebně lze také zkontrolovat přesnost tachometru ve vozidle v rozsahu 0-260km/h. Kontroluje se rychlost jízdy a počítadlo ujetých kilometrů.

Vzhledem k tomu, že značná část dnešních závodních a soutěžních automobilů je v provedení 4x4, rozhodli jsme se pro výběr válcové zkušebny, která umožňuje měření na vozidlech s předním/zadním pohonem, ale také pohonem obou náprav.

Více informací o válcové zkušebně Maha LPS 3000 najdete zde.

Platný CENÍK si můžete prohlédnout zde.

oddelovac upraveny

jmeno

Ing. Tomáš Mück - vývojové práce, technické dotazy
Ing. Petra Mücková - eshop, objednávky, fakturace, technické dotazy
Ing. Richard Mück - vedoucí mechanické dílny, technické dotazy

ic

TOMMÜ motor tuning s.r.o. 
IČ: 27854655; DIČ: CZ27854655; 
společnost zapsána v OR vedeném u KS Ostrava oddíl C/31784

oddelovac upraveny

adresa

Butovická 802, 742 13 Studénka

email

tommutuning@email.cz

telefon

+420 556 401 606 - dílna, technické dotazy

+420 604 487 263 - eshop, fakturace