Nabídka úprav motorů TAZ (PS12)

V seznamu ceníků naleznete aktuální ceník základních úprav motorů pro hasičské agregáty PS12 doplněný konkrétním stručným popisem úprav a technickými parametry. V naší nabídce si vyberou jak začínající družstva, tak zkušení sportovci bojující o první příčky v nejvyšších ligách. Provádíme nejen úpravy samotných motorů, ale také kompletace hasičských agregátů.

 

Jak připravit motor:

Pokud k nám vezete motor demontovaný z agregátu PS, je nutné na něm ponechat potřebné příslušenství.

taz na upravu 1taz na upravu 2Na motoru ponechejte benzínové čerpadlo, sací potrubí s karburátorem, rozdělovač včetně VN kabeláže, setrvačník.

Demontujte výfukové potrubí. Pouze v případě, že bude motor provozován s rezonančním tlumičem, ponechejte na motoru litinové výfukové potrubí. V případě, že motor bude provozován na výfukové laděné svody, můžete kompletní výfuk demontovat.

Z motoru demontujte: kompletní chlazení včetně vodního čerpadla, alternátor, startér, zapalovací cívku. Veškeré toto příslušenství máme na motorové zkušebně vlastní a pro samotnou úpravu jej nepotřebujeme.

 

Takto, prosím, ne!

takto neMějte, prosím, na paměti, že k nám vezete motor na úpravu za účelem navýšení výkonových parametrů, nikoliv na očištění. Než k nám motor na úpravu dodáte, proveďte alespoň hrubé očištění (nejlépe Vap-kou). Nedodávejte motor zabahněný ani zamaštěný.

V případě, že zákazník dodá motor výrazně znečištěný, bude účtován příplatek za čistící vícepráce a čistící prostředky.

 

 

Zákazníci ze Slovenska

Výhradní dodavatel dílů TOMMÜ pro Slovensko svethasicov.sk nabízí možnost zprostředkování dopravy Vašeho motoru na naši provozovnu ve Studénce. V případě zájmu se na tuto firmu můžete obrátit.

 

 

Posezónní servis:

V případě, že máte motor upravovaný v naší firmě, je možné si u nás nechat provést pravidelnou posezónní prohlídku.
Na výběr máte:

  1. základní seřízení, výměna motorového oleje a zapalovacích svíček
  2. základní seřízení, výměna motorového oleje a zapalovacích svíček, kontrola ložisek klikové hřídele
  3. výše zmíněné vč. kontroly a optimalizace motoru na motorové brzdě

Všechny tyto servisní práce jsme schopni provést na počkání (vycházíme takto vstříc zejména zákazníkům, kteří k nám jedou z velké dálky). Na servis je NUTNÉ domluvit předem termín (telefonicky, popř. emailem). 

V případě, že se zákazník nedostaví ve stanovený termín včas na servis motoru, vyhrazujeme si právo změny termínu, popř. příplatku za zdržení.

Pokud víte, že máte cestou na servis zpoždění (dopravní zácpa, sněhová kalamita apod.), informujte nás, prosím, telefonicky!

 

 

Skladovné:

Vzhledem k omezeným skladovacím prostorům budou účtovány poplatky za skladování zakázek, které nebyly vyzvednuty do 3 týdnů od dokončení. Cena skladného je 100Kč za každý započatý týden.

Děkujeme za pochopení.

oddelovac upraveny

jmeno

Ing. Tomáš Mück - vývojové práce, technické dotazy
Ing. Petra Mücková - eshop, objednávky, fakturace, technické dotazy
Ing. Richard Mück - vedoucí mechanické dílny, technické dotazy

ic

TOMMÜ motor tuning s.r.o. 
IČ: 27854655; DIČ: CZ27854655; 
společnost zapsána v OR vedeném u KS Ostrava oddíl C/31784

oddelovac upraveny

adresa

Butovická 802, 742 13 Studénka

email

tommutuning@email.cz

telefon

+420 556 401 606 - dílna, technické dotazy

+420 604 487 263 - eshop, fakturace